سوالات متداول

لطفاً قبل از برقراری تماس قسمت سوالات متداول را مطالعه فرمایید .

سفارشات به چه صورت تهیه می شوند ؟!

سفارشات شما فوراً به کارگاه های زندانیان گزارش می شود و زندانیان در اسرع وقت سفارش شما را آماده ، و برای ارسال تحویل شرکت می دهند .

تحویل کالا به چه صورت هایی انجام میگیرد ؟

تحویل کالا ها در ایران بر عهده شرکت تیپاکس می باشد و در بازه ی زمانی 24 - 48 ساعته تحویل داده می شود .
همچنین شما می توانید با حضور در فروشگاه فیزیکی ما به آدرس (اردبیل ، خیابان جام جم ، زندان مرکزی اردبیل ، فروشگاه زندان بافت) محصول خود را شخصاً دریافت نمایید .

زمان مورد نیاز برای تحویل کالا چقدر است ؟

مرسولات تیپاکس به صورت زمینی و در بازه ی زمانی 24 - 48 ساعته تحویل داده می شود .
همچنین محصولات سفارشی طی بازه زمانی یک تا دو هفته آماده و ارسال خواهند شد .

بعد از اتمام خرید دقیقا چه اتفاقی میافتد ؟!

بعد از تکمیل اطلاعات و اتمام خرید توسط شما ، سفارش شما در اسرع وقت و کوتاه ترین زمان ممکن آماده می شود و کادر زندان بافت بسته شما را در اختیار مامورین تیپاکس قرار می دهند تا به دست شما برسد . همچنین در این مدت می توانید بسته خود را از طریق کد رهگیری ، دنبال کنید .

چرا باید به فروشگاه زندان بافت اعتماد کنم ؟

فروشگاه زندان بافت تمامی مجوزات لازم اعم از تاییدیه وزارت فرهنگ و ارشاد ، تاییدیه اداره بنیاد تعاون زندانیان ، تاییدیه وزارت صنعت معدن و تجارت را برای فعالیت خود تهیه نموده و شما می توانید نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره که معتبر ترین مجوز برای فروشگاه های اینترنتی است را در پایین همین صفحه مشاهده بفرمایید .

هزینه محصول مورد نیازم را چگونه پرداخت کنم؟

شما می توانید بعد از انتخاب کالای دلخواهتان ، از سبد خرید بر روی "تسویه حساب" کلیک کنید و پس از تکمیل نشانی و اطلاعات خود ، به دو صورت پرداخت "کارت به کارت و یا انتقال بانکی" و "پرداخت اینترنتی با تمام کارت های عضو شتاب به صورت ایمن" پرداخت خود را انجام دهید .

محافظت از اطلاعات من به چه صورت خواهد بود ؟

اطلاعات و نشانی شما نزد زندان بافت محفوظ می باشد و فقط برای ارسال بسته در اختیار شرکت تیپاکس قرار میگیرد . همچنین پرداخت اینترنتی از طریق درگاه مستقیم بانکی و با امنیت بسیار بالا انجام خواهد شد .

چگونه می توانم مرسولات پستی ام را پیگیری و دنبال کنم ؟

شما میتوانید با استفاده از "کد پیگیری" که پس از اتمام خرید دریافت می کنید ، از طریق "پیگیری سفارشات" روند ارسال و مکان بسته خود را مشاهده کنید .

لطفا صبر کنید