در صورتی که سوال مورد نظر شما در لیست زیر موجود نبود ، می توانید با استفاده از قسمت ” ارتباط با ما ” پرسش خود را مطرح فرمایید .

با تشکر

تحویل کالا به چه صورت هایی انجام میگیرد ؟
تحویل کالا ها در ایران بر عهده شرکت پست جمهوری اسلامی ایران می باشد و بهصورت "سفارشی" قابل انجام می باشد .
هزینه محصول مورد نیازم را چگونه پرداخت کنم؟
شما می توانید بعد از انتخاب کالای دلخواهتان ، از سبد خرید بر روی "اقدام به پرداخت" کلیک کنید و پس از تکمیل نشانی و اطلاعات خود ، به دو صورت پرداخت "کارت به کارت و یا انتقال بانکی" و "پرداخت نقدی با تمام کارت های عضو شتاب به صورت ایمن" پرداخت خود را انجام دهید .
زمان مورد نیاز برای تحویل کالا چقدر است ؟
مرسولات پست پیشتاز به صورت هوایی و بین 24 - 72 ساعت تحویل داده می شود . مرسولات پست سفارشی به صورت زمینی و در حدود یک هفته تحویل داده می شود . همچنین محصولات سفارشی طی بازه زمانی یک تا دو هفته آماده و تقدیم خواهند شد .
محافظت از اطلاعات من به چه صورت خواهد بود ؟
اطلاعات و نشانی شما نزد زندان بافت محفوظ می باشد و فقط برای ارسال بسته در اختیار شرکت پست قرار میگیرد . همچنین پرداخت اینترنتی از طریق درگاه مستقیم بانکی و با امنیت بسیار بالا انجام خواهد شد .
بعد از اتمام خرید دقیقا چه اتفاقی میافتد ؟!
بعد از تکمیل اطلاعات و اتمام خرید توسط شما ، سفارش شما در اسرع وقت و کوتاه ترین زمان ممکن آماده می شود و کادر زندان بافت بسته شما را در اختیار مامورین پست قرار می دهند تا با تعرفه دلخواهتان به دست شما برسد . همچنین در این مدت می توانید بسته خود را از طریق کد پیگیری ، دنبال کنید .
سفارشات به چه صورت تهیه می شوند ؟!
سفارشات شما فوراً به کارگاه های زندانیان گزارش می شود و زندانیان در اسرع وقت سفارش شما را آماده ، و برای ارسال تحویل شرکت می دهند .
چگونه می توانم مرسولات پستی ام را پیگیری و دنبال کنم ؟
شما میتوانید با استفاده از "کد پیگیری" که پس از اتمام خرید دریافت می کنید ، از طریق "پیگیری سفارشات" روند ارسال و مکان بسته خود را مشاهده کنید .